KONST / Litografier / Färglitografi 15629332
nr 1562 9332
Barbro Jönsson
(f. 1935), Sverige
Änglatvätt. Signerad, numrerad 1/225. Färglitografi, 58x40 cm, yttermått inklusive ram: 71x56 cm
Barbro Jönsson, svensk målare född 1935.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 september 2023
kl 19:43:15
11/9 19:27:49